Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.08.2015 16:00
Wybierzcie nową grę, która trafi na Xboksa One - Press Play liczy na pomoc
1549V

Wybierzcie nową grę, która trafi na Xboksa One - Press Play liczy na pomoc

Ekipa odpowiedzialna za Max: The Curse of Brotherhood oraz Kalimba wpadła na bardzo ciekawy pomysł. Twórcy przygotowali trzy koncepcje gier i proszą graczy o wsparcie.

Studio Press Play, które należy do Microsoftu, postanowiło przygotować koncepcję trzech produkcji. Mamy pierwsze screeny, fragmenty rozgrywek, zwiastuny oraz informacje, ale twórcy liczą na sporą pomoc graczy. Na czym polega Wasze zadanie? Zapoznajcie się z poniższymi informacjami oraz materiałami, a następnie udajcie się na witrynę zespołu.

Autorzy proszą o zagłosowanie na najciekawszy pomysł, który następnie zostanie zrealizowany! Deweloperzy zapraszają graczy także do tworzenia gry. Pomysły, czy też propozycje mogą pomóc w stworzeniu wyjątkowej pozycji.

Zainteresowani? Poznajcie kandydatów do „następnej gry na Xboksa One”:

  • Project: Dwarka – przeładowana akcją kooperacyjna produkcja osadzona w mrocznym świecie fantasy. Zadaniem graczy jest współpraca i poszukiwanie skarbów w wygenerowanych losowo podziemiach wypełnionych złotem oraz... Potworami.
  • Project: Karoo  – pozycja nastawiona na sieciowe budowanie w otwartym świecie. Gracze mogą zbudować złożone maszyny z prostych bloków.
  • Project: Knoxville – gra z gatunku survival-akcji nastawiona na współpracę graczy w Sieci. W pozycji głównym zadaniem jest przetrwanie i zawodnicy muszą sprawdzić „jak daleko mogą się posunąć, aby przetrwać”.

Co powiecie na taką formę tworzenia gier z fanami?  

Źródło: http://news.xbox.com/2015/08/games-press-play-invites-gamers-to-help-choose-and-develop-its-next-game

Tagi: dwarka karoo knoxville press play xbox one