Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.08.2015 13:32
Quantic Dream Collection zadebiutuje w połowie lutego?
1127V

Quantic Dream Collection zadebiutuje w połowie lutego?

Na E3 2015 dowiedzieliśmy się, że dwa hity Quantic Dream trafią na PlayStation 4. Sony nie przygotowało specjalnego ogłoszenia, a po prostu w trakcie imprezy pojawiła się stosowna wiadomość na blogu PlayStation. Firma nadal nie zdradziła daty premiery produkcji na aktualnej generacji i wiele na to wskazuje, że w tytuły zagramy dopiero na początku przyszłego roku.  

Witryna PlayFrance podaje, że Heavy Rain i Beyond: Dwie Dusze trafią do zestawu o nazwie Quantum Dream Collection. Za taką paczkę pełną przyjemności powinniśmy zapłacić około 200 zł. Dziennikarze z Francji twierdzą, że Sony nadal nie podało daty premiery, ponieważ twórcy nie wyrobią się na gorącą końcówkę roku.

Ta sytuacja wydaje się dość oczywista, ponieważ Japończycy musieliby już teraz rozpocząć stosowną kampanię promocyjną. Sony skupia się teraz na kolekcji Nathana Drake’a, która zadebiutuje 7 października i pewnie dopiero po tym kotleciku pojawią się informacje o nowym zestawie.

Quantum Dream Collection ma trafić na półki sklepowe w połowie lutego 2016 roku, ale jednocześnie na PlayStation Store pojawi  się możliwość nabycia gier osobno.

Co powiecie na taką pakę od Quantic Dream?

Za podesłanie informacji do wiadomości, dziękuję użytkownikowi KEYMUTHA.

Źródło: http://www.playfrance.com/news-ps4-quantic-dream-collection-pas-avant-2016-sur-ps4.html

Tagi: