Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 18.08.2015 18:13
Tom Clancy's Rainbow Six: Siege nie zadebiutuje w październiku! Ubisoft przekłada datę premiery
714V

Tom Clancy's Rainbow Six: Siege nie zadebiutuje w październiku! Ubisoft przekłada datę premiery

Szykowaliście się na taktyczną zabawę w Tom Clancy's Rainbow Six: Siege? No to mamy bardzo złą wiadomość. Francuzi postanowili opóźnić premierę produkcji. Na szczęście gra trafi do nas jeszcze w 2015 roku. 

Właśnie otrzymaliśmy oficjalną informację dotyczącą opóźnienia daty premiery Tom Clancy's Rainbow Six: Siege. Gra zadebiutuje na rynku dopiero 1 grudnia 2015 roku. Według wcześniejszych informacji, pozycja miała trafić na półki sklepowe już 13 października.

Twórcy poinformowali, że zamierzają ulepszyć dzieło i wydać dopracowany produkt. Nie była to łatwa decyzja, ale deweloperzy nie chcą zawieść fanów:

„Zdecydowaliśmy się przesunąć datę premiery Tom Clancy's Rainbow Six: Siege na 1 grudnia 2015 roku we wszystkich regionach. Nie była to łatwa decyzja, ale w oparciu o opinie, które otrzymaliśmy oraz na podstawie własnych testów, czujemy, że niezbędne są korekty i usprawnienia.”

Studio zamierza przebudować niemal całą grę, ponieważ w oficjalnej informacji pojawia się wzmianka o usprawnieniu doświadczenia płynącego z rozgrywki we wszystkich trybach, balans broni oraz gadżetów, a nawet zmiany w menu i interfejsie.

Otrzymaliśmy jednak zapewnienie, że zaplanowana na 24 września beta odbędzie się w terminie. Autorzy liczą na dodatkowy odzew graczy, który pozwoli im usprawnić grę. 

Jak widać firma uczy się na błędach i woli kolejny raz nie denerwować fanów. Mam nadzieję, że gra zostanie przebudowana w odpowiedni sposób i na początku grudnia będziemy mogli uczestniczyć w wielu fantastycznych starciach. 

Źródło: http://uk.ign.com/articles/2015/08/18/rainbow-six-siege-delayed-to-december

Tagi: data premiery opóźnienie tom clancy's rainbow six: siege Ubisoft