SKLEP
Mateusz Gołąb Mateusz Gołąb 18.08.2015 10:45
Jam powróci do Guilty Gear Xrd -REVELATOR-, a jej nowy design wygląda tragicznie
813V

Jam powróci do Guilty Gear Xrd -REVELATOR-, a jej nowy design wygląda tragicznie

Nie spodziewaliśmy się zobaczyć tak szybko kolejnej powracającej postaci. Do walki ponownie wkracza wojownicza kelnerka, którą dobrze znamy z poprzednich odsłon serii Guilty Gear.

Niestety jej nowy wygląd jest absolutnie nieatrakcyjny. Bardziej, niż siebie samą, przypomina ociekające erotyzmem rysunki Satoshiego Urushihary (Legend of Lemnear, Chirality). Cóż, będziemy musieli sobie z tym poradzić. Tak czy inaczej, Arc System Works wypuściło do sieci opening z automatowej wersji Guilty Gear Xrd -REVELATOR-. Na końcu filmiku możemy obejrzeć zwiastun Jam i przypatrzeć się zarówno jej starym, jak i nowym atakom specjalnym. Miejmy nadzieję, że pomimo pokracznego wyglądu, jej system walki zostanie dopieszczony pod każdym względem.

Nowa część podserii Xrd to nie tylko zmiany kosmetyczne i dodatkowi bohaterowie. Twórcy mocno zmodyfikowali mechanikę rozgrywki implementując dodatkowe elementy takie, jak techniczne rzuty, Blitz Shield oraz Burst Overdrive. 

Gra trafi już niebawem do salonów gier w Japonii. Miejmy nadzieję, że premiera wersji konsolowej również odbędzie się niebawem.

Źródło: http://www.dualshockers.com/2015/08/17/jam-revealed-for-guilty-gear-xrd-revelator/

Tagi: Arc System Works Guilty Gear Xrd -Revelator-