Mateusz Gołąb Mateusz Gołąb 17.08.2015 10:32
Beta Street Fightera V działała przez chwilę, a niektórym szczęśliwcom udało się coś nagrać. Zobaczcie walki!
561V

Beta Street Fightera V działała przez chwilę, a niektórym szczęśliwcom udało się coś nagrać. Zobaczcie walki!

Przedwczoraj na serwerach Sony pojawiła się łatka do bety nowego Street Fightera i co ciekawe, niektórym graczom udało się ją odpalić, chociaż nie było jeszcze oficjalnego startu testów.

Street Fighter V nie ma zbytnio szczęścia. Pierwsze beta testy okazały się fatalnym niewypałem. Chyba, że uznamy tę wpadkę za sukces, ponieważ Capcom zdał sobie sprawę z tego, że ich infrastruktura sieciowa wymaga w tym momencie dodatkowych nakładów pracy. Tak, czy inaczej, beta przełożona została na bliżej nieokreśloną przyszłość.

Po weekendowym patchu, niektórym graczom udało się jednak wbić na serwery i sprawdzić kilka walk. Zapis dwóch pojedynków w full HD i 60 klatkach na sekundę możecie obejrzeć poniżej. Warto również zwrócić uwagę, że pierwsze starcie odbywa się na arenie Necalliego. Ani on, ani jego plansza nie miały trafić do testów. Czyżby Capcom szykował dla nas małe zadośćuczynienie z okazji przesunięcia bety?

A czy komuś z was udało się już rozegrać jakieś mecze? Jakie są wasze wrażenia?

Źródło: http://www.dualshockers.com/2015/08/15/street-fighter-v-on-ps4-watch-two-online-matches-in-shiny-1080p-60-fps-from-the-beta/

Tagi: beta beta testy Capcom Street Fighter V