Kuba Kleszcz Kuba Kleszcz 15.08.2015 12:00
Beta Street Fighter V dostała nową łatkę. Niektórzy już grają
659V

Beta Street Fighter V dostała nową łatkę. Niektórzy już grają

Klient ciągle reanimowanej bety produkcji Capcomu niespodziewanie otrzymał aktualizację z numerkiem 1.02. Żółto-niebiescy pośpieszyli z wytłumaczeniem.

Pod koniec lipca wybrańcy mogli ściągnąć na dysk wersję beta gry Street Fighter V. Miłośnicy klepania się po buźkach musieli jednak przełożyć swoje plany na inny raz, ponieważ wczesna wersja tej produkcji okazała się niegrywalna.

Oto co możemy wyczytać na profilu serii na Twitterze:

Przeprowadzamy testy obciążeniowe na serwerach SFV.

Ma to nam pomóc w jak najszybszym relaunchu pierwszej oficjalnej bety.

Doceniamy waszą cierpliwość i wkrótce podzielimy się z wami informacjami nt. rozpoczęcia oficjalnych testów.

Jak wyjaśnia Capcom, wprowadzenie łatki to po prostu jeden z etapów przygotowania bety do jej ponownego uruchomienia. Mimo że umożliwienie graczom rozgrywki nie było zamysłem tego patcha, niektórzy z sukcesem wdali się w online'owe bójki.

Redakcja Gamespot donosi, że niektórym redaktorom serwisu udało się rozegrać kilka walk z innymi graczami bez większych kłopotów. Próbujcie więc swojego szczęścia i dajcie znać, czy kogoś sklepaliście.

Źródło: http://www.dualshockers.com/2015/08/14/street-fighter-v-internal-stress-test-happening-after-1-02-ps4-patch-official-beta-info-coming-soon/ / http://www.gamespot.com/articles/street-fighter-5s-ps4-beta-at-least-partially-back/1100-6429779/

Tagi: beta Capcom Street Fighter V