Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.08.2015 18:25
Interaktywny zwiastun Mad Maxa zachęca do niszczenia wszystkiego
892V

Interaktywny zwiastun Mad Maxa zachęca do niszczenia wszystkiego

Kilka godzin temu mogliście na PPE zerknąć na długi i mięsisty fragment rozgrywki z Mad Max. Deweloperzy chcą nas w odpowiedni sposób zachęcić do pozycji i wrzucili do Sieci interaktywny zwiastun. Na filmie możemy zadecydować w kilku znaczących i wybuchowych momentach. 

Maxa nigdy za wiele? Mam nadzieję, że akurat w przypadku tego tytułu nie będziecie głośno narzekać na drugi materiał tego samego dnia. Avalanche Studios wykonało kawał dobrej roboty przygotowując ten tytuł i wierni fani uniwersum mogą szykować się na wiele przyjemności przepełnionych dziką jazdą i efektownym chaosem.

Dzisiaj możemy zerknąć na interaktywny zwiastun, w którym deweloperzy pozwalają nam zadecydować w kilku momentach. W moim odczuciu mamy do wyboru „rozpętać chaos”, „rozpętać większy chaos” lub „rozpętać jeszcze większy chaos”. Rozgrywka prezentuje się ciekawie i niezależnie od podjętych decyzji możecie mieć pewność, że zobaczycie kilka wielkich wybuchów.  

Mam nadzieję, że tytuł zapewni nam tak efektowną rozrywkę przez kilkanaście godzin. Według pierwszych opinii gra zapowiada się na bardzo przemyślany i dobrze wykrojony projekt, ale oczywiście z ostateczną opinią musimy zaczekać na premierę.  

Jeśli jesteście zainteresowani Mad Maxem – zapraszamy na pierwsze wrażenia Rogera, który zapoznał się z pozycją w Kolonii.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Avalanche Studios mad max trailer zwiastun