Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.08.2015 15:00
Dynamiczne i piękne starcia z Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4
659V

Dynamiczne i piękne starcia z Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4

Na najnowsze dzieło CyberConnect2 musimy zaczekać do przyszłego roku, ale przynajmniej twórcy nie zapominają o nas i pozwalają nam zerknąć na efektowne fragmenty rozgrywki. Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4 wygląda ciekawie i sympatycy tego uniwersum muszą pamiętać o tej produkcji! 

Dzisiaj możemy zerknąć na cztery walki z Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4. Twórcy nie eksperymentują za bardzo w przypadku swojej pozycji, a po prostu oferują nam „więcej smacznego mięska”. Gra stawia na dynamiczne walki zawodników na arenie, po której możemy poruszać się w dowolnym kierunku. Zmagania są bardzo przyjemne i na pewno zainteresują miłośników tego uniwersum. W grze ponownie pojawią się znani bohaterowie, którzy wykorzystają w starciach swoje najpotężniejsze ataki.

Istotną informacją jest fakt, że seria w końcu trafi na aktualną generację. Autorzy dzięki nowemu silnikowi przygotowują piękniejsze i płynniejsze dzieło. Poniższe fragmenty pozwolą Wam zobaczyć pojedynki w 1080p i 60 klatkach na sekundę.

Warto na zakończenie przypomnieć, że tytuł trafi na rynek dopiero w przyszłym roku. Deweloperzy zdecydowali się opóźnić premierę, aby móc dopracować grę pod wieloma względami. 

Źródło: YouTube.com

Tagi: Bandai Namco CyberConnect2 gameplay Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4