Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.08.2015 13:28
Wiedźmin 3: Dziki Gon z obsługą modów!
1451V

Wiedźmin 3: Dziki Gon z obsługą modów!

CD Projekt RED opublikował dzisiaj specjalne narzędzie dla przygotowywania modyfikacji. Aktualnie z dóbr mogą korzystać wyłącznie gracze na PC-tach, ale twórcy rozważają przygotowanie specjalnej wersji na konsole! 

Twórcy z CD Projekt RED poinformowali o przygotowaniu specjalnych narzędzi moderskich. Dzięki edytorowi gracze będą mogli zmienić wiele aspektów Dzikiego Gonu według własnych upodobań.

Studio pozwoli nam zmieniać wygląd oraz zachowanie obiektów w grze – dzięki temu możemy upiększyć Płotkę lub przygotować Geraltowi strój Bayernu Monachium! ;)

Sympatycy przygotowywania modyfikacji otrzymali dzisiaj spore możliwości i możemy mieć pewność, że wkrótce w Sieci pojawi się wiele ciekawych plików, które upiększą Wiedźmina.

Twórcy zdradzili, że od dawna planowali umożliwić moderom zabawę w Dzikim Gonie. CD Projekt RED jest otwarte na wszystkie aktywności społeczności, więc zespół chce pomóc zainteresowanym. Ostrzegamy jednak, że przygotowane narzędzia są przeznaczone dla osób, które mają już doświadczenie z modyfikacjami.

A co z konsolami? Twórcy cały czas myślą jak rozgryźć sytuację PlayStation 4 i Xboksów One. W przypadku konsol sprawa jest bardziej złożona, więc autorzy nie mogą nam teraz nic zagwarantować, jednak odbyły się już pierwsze rozmowy na ten temat z odpowiednimi osobami.

Zainteresowani? Zobaczcie mały przedsmak możliwości edytora. Więcej informacji oraz niezbędne pliki znajdziecie tutaj. 

Źródło: Twitter.com

Tagi: CD Projekt RED mody Wiedźmin 3: Dziki Gon