Mateusz Gołąb Mateusz Gołąb 13.08.2015 15:07
A co tu się stało? Zobaczcie jak The Division traci przez lata na grafice
2006V

A co tu się stało? Zobaczcie jak The Division traci przez lata na grafice

Z każdymi kolejnymi targami, a co za tym idzie, każdym kolejnym zwiastunem, opada nam hype a Tom Clancy's The Division. To, co na pierwszych zapowiedziach prezentowało się fenomenalnie, teraz wygląda już tylko poprawnie. I nie chodzi nam jedynie o grafikę.

Choć to właśnie na grafice skupił się nasz YouTube'owy rodak o wdzięcznym pseudonimie "Cycu1". Jego najnowsze nagranie porównuje obok siebie trzy zwiastuny gry Tom Clancy's The Division, które pojawiały się w sieci w odstępach rocznych. Dzięki temu możemy bezpośrednio na własne oczy dostrzec spadek jakości grafiki, jaki zaserwowali nam autorzy tej multiplayerowej produkcji.

Nie zmienia to oczywiście tego, że gra nadal może być całkiem fajna. Niestety, aby osądzić ten aspekt produkcji, będziemy musieli zaczekać jeszcze do przyszłego roku.

Tymczasem skupmy się na wizualiach. Obejrzyjcie nagranie i koniecznie dajcie nam znać, co sądzicie o takim postępowaniu. Jeżeli interesują was zmiany, jakie zachodzą podczas produkcji różnych gier, to warto również przejrzeć poniższy kanał na własną rękę. Znajdziecie tam sporo porównań pomiędzy materiałami prasowymi pochodzącymi z różnych okresów.

Tagi: downgrade tom clancy's the division Ubisoft