Mateusz Gołąb Mateusz Gołąb 13.08.2015 10:46
Zagralibyście w nowego strategicznego Warcrafta? Blizzard też się nad tym zastanawia
962V

Zagralibyście w nowego strategicznego Warcrafta? Blizzard też się nad tym zastanawia

Ciekawe, czy jeżeli dojdzie do produkcji nowego Warcrafta, to czy również podzielony zostanie na trzy oddzielne części, aby "zapewnić jak najwyższą jakość produkcji".

Premiera trzeciej części trylogii StarCraft II o podtytule Legacy of the Void już niebawem. Planowana jest na czwarty kwartał tego roku i nie zanosi się na jakąkolwiek obsuwę. Tim Morten - producent serii zdradził w wywiadzie dla IGN-u, że zespół rozważa wiele różnych pomysłów po zakończeniu kosmicznej sagi. Wśród nich znajduje się również pomysł powrotu do uniwersum Warcraft.

To bardzo ważne dla nas, że jest tak duże zapotrzebowanie na kolejny RTS osadzony w uniwersum Warcrafta. Po zakończeniu prac nad Legacy of the Void zbierzemy się razem z zespołem, by przemyśleć kolejne kroki. Bez dwóch zdań weźmiemy także pod uwagę serie Warcraft i StarCraft. Wszystko jest możliwe.

Warto również pamiętać, ze trzecia część trylogii StarCraft II nie zamyka całego uniwersum, a jedynie tę konkretną opowieść. Warto byłoby jednak zrobić sobie pewną przerwę od kosmicznych klimatów science-fiction i ponownie dać szansę orkom i ludziom. W końcu ostatni raz w strategicznego Warcrafta graliśmy w 2003 roku.

Źródło: http://www.pcgamer.com/blizzard-well-consider-warcraft-after-starcraft-2/

Tagi: blizzard starcraft 2 legacy of the void starcraft ii StarCraft II: Legacy of the Void Warcraft