SKLEP
Mateusz Gołąb Mateusz Gołąb 13.08.2015 09:38
Nowe lokacje oraz mistrzowie wśród NPCów - Dragon's Dogma Online na nowych screenach
1527V

Nowe lokacje oraz mistrzowie wśród NPCów - Dragon's Dogma Online na nowych screenach

Capcom coraz bardziej zachęca nas do swojego Dragons Dogma Online. Nic dziwnego, bo w Kraju Kwitnącej Wiśni gra wyląduje na półkach sklepowych już za dwa tygodnie. Kiedy reszta świata?

Miejmy nadzieję, że sieciowa Dragon's Dogma odniesie sukces, bo chociaż nie wygląda może najbardziej spektakularnie pod względem graficznym, to jednak zbiera niezłe opinie po pierwszych beta testach. A dobrych gier nigdy za wiele, prawda? Właśnie otrzymaliśmy nową partię screenshotów prosto z krainy Lestarii. Zobaczymy na nich nowe miejscówki, a także przyjrzymy się najważniejszym w nich NPCom, którzy będą zlecać naszym bohaterom misje. Na obrazkach można również dostrzec mistrzowskie poziomy poszczególnych klas postaci.

Dragon's Dogma Online wyląduje w Kraju Kwitnącej Wiśni już 31 sierpnia. Pokażmy Capcomowi, że na Zachodzie również chcemy zagrać w tę drużynową produkcję!

Źródło: http://www.dualshockers.com/2015/08/13/dragons-dogma-online-for-ps4-ps3-and-pc-gets-screenshots-showing-areas-and-class-master-npcs/

Tagi:

Elektryzujące newsy

Elektryzujące newsy
Dragon's Dogma Online
  • Platformy:  PS4   PC   PS3 
  • Data premiery - Polska: Brak planów wydawniczych
  • Nie
Miesięcznik PSX Extreme