Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 13.08.2015 07:47
Pierwszy rzut oka na walki w Dragon Quest XI na PlayStation 4
2249V

Pierwszy rzut oka na walki w Dragon Quest XI na PlayStation 4

Dzień zaczynamy od wieści dotyczących Dragon Quest XI. Gra dorobiła się już pierwszego gameplayu, ale rozgrywka zaprezentowana przez Square Enix ukazywała dotychczas tylko eksplorację dwóch wielkich lokacji. Pora byśmy rzucili również okiem na potyczki!

Square Enix podrzuciło nam pakiet screenshotów z Dragon Quest XI. Wcześniej dostęp do tych plików miała tylko redakcja Famitsu, ale teraz również zwykli śmiertelnicy mogą nacieszyć oczy obrazkami z nowego projektu Yurji Horii.

Charakter potyczek w Dragon Quest XI jest cały czas tajemnicą. Square Enix nie ujawniło jeszcze w przypadku wersji na PS4, czy walki będą odbywać się na tradycyjnych arenach, czy bezpośrednio w eksplorowanych lokacjach. Jeśli przyjrzeć się pierwszemu bitewnemu screenshotowi, to widać, że moźliwa jest również ta druga opcja, czyli walki bez loadingów. Na obrazku widać bowiem dwie grupy potworków ("nietoperze" w tle), co jest nowością dla serii DQ. W przypadku edycji gry na 3DS będziemy mieć natomiast do czynienia z tradycyjnym ujęciem tematu.

Tagi: dragon quest xi galeria screenshoty Square Enix