Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.08.2015 19:01
Nintendo Express: FAST Racing NEO, Dragon Quest VIII, Star Fox Zero, Super Mario Maker
1091V

Nintendo Express: FAST Racing NEO, Dragon Quest VIII, Star Fox Zero, Super Mario Maker

Piękna pogoda za oknem, więc najwyższy czas wybrać się na wycieczkę. Nasz Express zapewni Wam podróż w najlepszych warunkach, a podczas jazdy poznacie najciekawsze informacje i zobaczycie najlepsze zwiastuny wprost z Kraju Kwitnącej Wiśni. Jesteście gotowi? Marian zaprasza!

Aktualizacja eShopu

Wii U Virtual Console

 • Mega Man & Bass (GBA) – 29 zł 

Wii U eShop Sales

 • Darksiders II – 52 zł 
 • Bombing Bastards – 21 zł
 • Spot the Differences: Party! – 12,5 zł 
 • Citizens of Earth – 17 zł 

3DS eShop Sales

 • Shin Megami Tensei IV – 41 zł 
 • Citizens of Earth – 17 zł 
 • Nano Assault EX – 31 zł 
 • Secrets of the Titanic 1912-2012 – 8 zł 
 • Hotel Transylvania – 21 zł
 • Doodle Jump Adventures – 21 zł
 • Excave II: Wizard of the Underworld – 21 zł
 • Talking Phrasebook – 7 Languages – 12,5 zł 

 

 

Oddworld: Abe's Oddysee New N' Tasty! w wersji na Wii U nadal znajduje się w produkcji!

Pamiętacie jeszcze o tym tytule? Gra w lipcu ubiegłego roku zadebiutowała na PlayStation 4, ale twórcy nadal przygotowują wersję na Nintendo Wii U. Autorzy są podobno „na ostatniej prostej” i produkcja ma trafić na konsolę Nintendo jeszcze w tym roku. 

 

 

FAST Racing NEO zadebiutuje w grudniu? Zobaczcie świeżą rozgrywkę

FAST Racing NEO  zapowiada się na świetną produkcję dla wszystkich sympatyków szybkiej jazdy. Twórcy pojawili się w Kolonii, gdzie zapowiedzieli, że chcą wydać grę w grudniu. Dzisiaj możemy zerknąć na rozgrywkę z targów. 

 

 

Dragon Quest VIII w wersji na Nintendo 3DS-a otrzyma alternatywne zakończenie

Wyczekujecie na Dragon Quest VIII w edycji na małą konsolę Nintendo? To mamy dla Was dobrą wiadomość. Twórcy poinformowali, że przygotowują szereg dodatków oraz usprawnień dla pozycji. Najciekawiej zapowiada się „alternatywne zakończenie”, które podobno będzie bardzo szokujące dla wszystkich sympatyków serii. 

 

 

Dlaczego Nintendo decyduje się na słowo „New” w swoich produktach?

Zauważyliście, że wiele ostatnich produktów japońskiej korporacji posiada w nazwie „New”? New Super Mario Bros, Yoshi’s New Island, czy też New Nintendo 3DS. Firma postanowiła wyjaśnić, że słowo pojawia się w nazwach, ponieważ w japońskim „New” brzmi fajnie i jest egzotyczne... ;)

 

 

Capcom przedstawia kolejne darmowe DLC do Monster Hunter 4 Ultimate

Japońska korporacja nie przestaje rozwijać Monster Hunter 4 Ultimate. W najnowszej paczce darmowych rozszerzeń pojawia się między innymi 10 nowych zadań oraz 4 unikalne wyzwania. Wszystkie szczegóły DLC znajdziecie na powyższym zwiastunie. 

 

 

Nowy fragment rozgrywki ze Star Fox Zero

Nintendo przyjechało do Kolonii z nowym urywkiem Star Fox Zero. Jeśli jesteście zainteresowani produkcją, zapraszamy do oglądania!

 

 

Nintendo nie przestaje reklamować Super Mario Maker

Japońska korporacja wierzy w sukces swojego nadchodzącego dzieła. Dzisiaj możemy zerknąć na specjalny materiał Nintendo Minutes z wydarzenia Facebook Hackathon. Na imprezie 150 pracowników Facebooka tworzyło etapy w Super Mario Maker.

 

 

40 słodkich minut z Xenoblade Chronicles X

Fani RPG-ów obecni? Mamy dla Was smaczne mięsko. Na gamescomie pojawili się przedstawiciele Nintendo, którzy prezentowali Xenoblade Chronicles X. Twórcy pozwalają nam zerknąć na angielską wersję produkcji. 

 

 

Square Enix rozważa przygotowanie Final Fantasy XIV na Nintendo NX

Japońska korporacja potwierdziła, że rozważa przygotowanie sieciowego Final Fantasy na nową konsolę Nintendo. Firma wierzy, że sprzęt będzie cieszył się sporym zainteresowaniem, a sympatycy Nintendo mogą chętnie sięgnąć po FF XIV. Gra aktualnie zadebiutowała na PlayStation 4, PlayStation 3 i komputerach osobistych. 

 

 

IGN prezentuje Super Mario Maker

Nintendo zaprosiło dziennikarzy IGN do specjalnego wydarzenie – redaktorzy tworzyli etapy, z którymi następnie mierzyli się ich znajomi. Zobaczcie rozgrywkę.

 

 

„Gamepad Nintendo Wii U jest jedyną prawdziwą innowacją tej generacji”

Scott Moffitt – wiceprezes do spraw sprzedaży oraz marketingu amerykańskiego oddziału Nintendo – rozmawiał z dziennikarzem Examinera i wspomniał, że jego zdaniem na aktualnej generacji otrzymaliśmy tylko jedną prawdziwą innowację. To Gamepad od Wii U zasługuje na ten tytuł, ponieważ pozwala graczom w lepszy sposób zapoznać się z produkcjami. Zdaniem Moffitta takie gry jak Super Mario Maker oraz Star Fox Zeroes pokazują, że ten gadżet jest wyjątkowy. 

 

 

DeNA: Nintendo ma najlepsze IP, które idealnie nadają się dla smartfonów

Prezes zachodniego oddziału DeNA – Shintaro Asako –zdradził szczegóły współpracy z Nintendo. Zdaniem Asako japońska korporacja ma najlepsze IP, które idealnie nadają się dla smartfonów. Transakcja była bardzo kłopotliwa i firma przez 5-6 lat próbowała nakłonić Nintendo do współpracy. Początkowo korporacja chciała, aby Nintendo zgodziło się na przygotowanie produkcji przeglądarkowych, ale włodarze Big N od razu odrzucili ten pomysł – po 5 latach czasy się zmieniły, nastała era smarfonów i w tej sytuacji Nintendo zgodziło się podpisać niezbędne umowy.  

 

 

Rodea the Sky Soldier zadebiutuje dopiero w listopadzie

Mamy złą wiadomość dla graczy wyczekujących na Rodea The Sky Soldier. NIS America potwierdziła, że pozycja nie zadebiutuje we wrześniu. Firma boryka się z „technicznymi problemami” i w tej sytuacji zdecydowano się opóźnić premierę na listopad. Gra w wersji na Nintendo Wii U oraz Nintendo 3DS-a zadebiutuje w Europie 13 listopada.  

 

 

Splatoon w weekend otrzyma nowy tryb - zobaczcie rozgrywkę!

Nintendo potwierdziło, że w weekend wszyscy zainteresowani będą mogli sprawdzić nowy tryb w Splatoon. Zobaczcie gameplay z „Rainmaker”.

 

 

W tym tygodniu o Nintendo pisaliśmy następujące informacje:

Tagi: 3ds Nintendo nintendo ekspress wii u