Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 11.08.2015 16:00
Nadchodzący dodatek do Destiny, The Taken King, jest dwa razy większy od The Dark Below
910V

Nadchodzący dodatek do Destiny, The Taken King, jest dwa razy większy od The Dark Below

Destiny to dzieło o wielkiej skali, mające przetrwać co najmniej dekadę na rynku gier wideo. Bungie zdecydowanie stara się ulepszać swoją grę, która na samym początku nie okazała się być tak epicka, jak ją reklamowano.

Najnowsze rozszerzenie przygody oferowanej przez ojców Halo, ma zachęcić wielu graczy do powrotu do zabawy w rozrastającym się układzie planetarnym. Po The Dark Below przyszła pora na The Taken King, które zgodnie z ostatnimi słowami Erica “Urka” Osborne'a, ma być aż dwa razy większe od swojego poprzednika.

Tym razem otrzymamy nową lokację o nazwie Dreadnaught, gdzie autorzy ukryli setki małych sekretów, zagadek, wskazówek, znajdziek i zadań pobocznych. Do tego aż siedem map do multiplayera Crucible, trzy nowe "Strike" - tutaj twórca chwali się, iż będą to najlepsze z oferowanych do tej pory. Ponadto w końcu mamy przeżyć "wspaniałą historię". Czy tym razem będzie ona głębsza, niż to co prezentowano nam dotychczas, przekonamy się już 15 września.

Ekipa Bungie pragnie takimi stwierdzeniami usprawiedliwić bardzo wysoką cenę dodatku, wynoszącą równowartość 40 dolarów, co jest kwotą dwa razy większą od The Dark Below.

Źródło: http://gamingbolt.com/destiny-the-taken-king-offers-twice-as-much-content-as-the-dark-below

Tagi: activision Bungie destiny DLC MMOFPS the dark below the taken king