Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.08.2015 20:36
PlatinumGames zdradza szczegóły z Transformers: Devastation - 60 fps i 1080p na PS4 i XOne
822V

PlatinumGames zdradza szczegóły z Transformers: Devastation - 60 fps i 1080p na PS4 i XOne

Japończycy z PlatinumGames mają ostatnio ręce pełne roboty – twórcy zajmują się pięcioma projektami. Na tej liście znajdują się dynamiczne walki wielkich robotów, więc jeśli intryguje Was Transformers: Devastation, to zapraszamy na dawkę gorących informacji o tej produkcji. 

Transformers: Devastation, Star Fox Zero, Scalebound, Nier New Project, Project Guard (tytuł roboczy)... Sporo? Najwidoczniej  PlatinumGames zatrudnia wielu twórców, którzy mogą zajmować się różnymi produkcjami. Deweloperzy prezentowali dzieło na targach w Kolonii i według pierwszych wrażeń szykuje się bardzo przyjemna i dynamiczna zabawa.

Ekipa odpowiedzialna za dzieło postanowiła podzielić się z nami gorącymi szczegółami:

  • Gra zadziała w 1080p i 60 klatkach na sekundę w wersji na PlayStation 4 i Xboksach One. W edycji na PlayStation 3 i Xboksach 360 tytuł zostanie wyświetlony w 720p.
  • W PlatinumGames znajdują się wielcy fani Transformersów.
  • Gra jest przygotowywana przez mix zespołów – twórcy The Legend of Korra, Metal Gear Rising: Revengeance oraz kilku innych projektów.
  • Pod koniec combosów można wywołać specjalny atak transformacji, który pozwala nam kontynuować nowy zestaw ciosów.
  • Loot jest zależny od trudności rozgrywki. Im trudniejszy poziom wybierzemy, tym będziemy zbierać lepsze przedmioty.
  • Deweloperzy zdecydowali się na zastosowanie nowoczesnych technik animacji (cieniowanie), aby sprawić, że gra będzie prezentowała się lepiej.
  • Animacje bohaterów nawiązują do starszych odsłon, ale są unowocześnione i zostały przyprawione stylem charakterystycznym dla PlatinumGames.

Zaintrygowani? Więcej informacji na temat gry znajdziecie w najnowszym numerze PSX Extreme. SoQ pojawił się na pokazie tytułu i z przyjemnością przedstawi Wam swoje wrażenia. 

Źródło: http://www.dualshockers.com/2015/08/10/platinumgames-transformers-devastation-will-run-at-60-fps-on-all-consoles-1080p-on-ps4xbox-one/

Tagi: gamescom 2015 Platinum Games transformers: devastation