Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.08.2015 19:30
Dynamiczne przejazdy w Trackmania Turbo - zobaczcie i przygotujcie się na zabawę
656V

Dynamiczne przejazdy w Trackmania Turbo - zobaczcie i przygotujcie się na zabawę

Sympatycy arcade'owego ściągania powinni przygotowywać paluchy na Trackmania Turbo. Gra wygląda ciekawie, a kolejny materiał wideo prezentuje się świetnie. 

Ubisoft na tegorocznym E3 zaprezentował nową odsłonę Trackmanii. Produkcja jak poprzednie odsłony tej wielkiej serii charakteryzuje się dynamiczną jazdą, w której zainteresowani gracze będą musieli opanować szybkie wyścigówki.

W grze najważniejszym elementem jest poznanie trasy i odpowiednie wchodzenie w zakręty. Dzięki temu możemy zdobywać jak najlepsze czasy i zgarniać nagrody.

Twórcy zdecydowali się odświeżyć serię i najnowsza odsłona zadebiutuje już w listopadzie. W pozycji znajdziemy ponad 200 tras, które wypróbujemy z kumplem na jednej kanapie lub z rywalami w Sieci. Oczywiście najciekawsze prace znajdziemy w Internecie – w grze znajduje się rozbudowany edytor, dzięki któremu możemy przygotowywać najróżniejsze lokacje.

Na uwagę na pewno zasługuje szybkie wczytywanie poziomów oraz szybki restart – w takich tytułach jest to podstawa do przyjemnej rozgrywki.

Źródło: YouTube.com

Tagi: gameplay gamescom 2015 Trackmania Ubisoft