Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.08.2015 17:55
Adam Jensen jest w Kolonii i chce nam pokazać Deus Ex: Mankind Divided
709V

Adam Jensen jest w Kolonii i chce nam pokazać Deus Ex: Mankind Divided

Eidos Montreal kilkukrotnie zapowiadało, że do Niemiec wybiera się Adam Jensen. Twórcy postanowili zaprezentować graczom swoje najnowsze dzieło, więc jeśli wyczekujecie na Mankind Divided, to zapraszamy do wspólnego oglądania. 

Deus Ex: Mankind Divided zapowiada się na wielką przyjemność dla sympatyków uniwersum Deus Ex. Deweloperzy ulepszają swoje ostatnie dzieło, dodają innowacje, przygotowują ciekawą opowieść i ponownie pozwolą nam uczestniczyć w niezapomnianych misjach.

Przedstawiciele Eidos Montreal już kilka dni przed imprezą w Kolonii zapowiedzieli, że również Adam Jensen pojawi się na imprezie, aby opowiedzieć o swoim nadchodzącym zadaniu.

Twórcy niezbyt chętnie wypowiadali się o przygotowanej prezentacji, ale możemy mieć pewność, że usłyszymy wieści na temat rozgrywki, nowych umiejętnościach bohatera oraz pewnie zobaczymy wcześniej nieopublikowane fragmenty rozgrywki.

W marzeniach pojawia się również wzmianka o dacie premiery, ale pewnie na takie smakołyki będziemy musieli zaczekać do przyszłorocznego E3. Mam jednak nadzieję, że  Mankind Divided trafi do nas do końca 2016 roku.

Będziecie oglądać prezentację? Transmisja rozpocznie się o godzinie 18:00. Zapraszamy do komentowania wydarzenia! ;)

Źródło: Twitter.com

Tagi: