Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.08.2015 15:30
Ubisoft prezentuje kolejny tryb z Tom Clancy's Rainbow Six: Siege
494V

Ubisoft prezentuje kolejny tryb z Tom Clancy's Rainbow Six: Siege

Francuska korporacja już w październiku pozwoli nam zapoznać się z najnowszą odsłoną serii Tom Clancy's Rainbow Six. W Siege weźmiemy udział w krótkich, ale za to bardzo intensywnych zmaganiach. Zobaczcie rozgrywkę wprost z Kolonii. 

Tom Clancy's Rainbow Six: Siege stawia na sieciową walkę dwóch drużyn. Terroryści będą walczyć z antyterrorystami w specjalnych wariantach zabawy. Wcześniej widzieliśmy rozgrywki, w trakcie której zawodnicy muszą uwolnić zakładników, a teraz mamy możliwość zerknięcie na zmagania z Secure Area.

W tym trybie gracze muszą dostać się do specjalnego miejsca i wytrzymać napór rywali. W lokacji trzeba znajdować się przez 30 sekund, ale oczywiście musimy liczyć się z szybkim i zdecydowanym atakiem przeciwników. Zmagania mogą zakończyć się oczywiście przed czasem – gdy wszyscy uczestnicy gry z jednego zespołu zostaną zabici.

Rozgrywka prezentuje się naprawdę przyjemnie i ekscytująco. Autorzy ponownie udowadniają, że mają pomysł na ten projekt i zaoferują nam interesującą zabawę. Pojedynki w Siege wyróżniają się realistycznym podejściem do rywalizacji – tutaj wystarczy jeden celny strzał, aby pozbawić przeciwnika życia.  

Źródło: YouTube.com

Tagi: gameplay gamescom 2015 Tom Clancy's Rainbow Six: Siege Ubisoft