Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 06.08.2015 15:02
Gearbox podało datę premiery Battleborn - zobaczcie nowy zwiastun
889V

Gearbox podało datę premiery Battleborn - zobaczcie nowy zwiastun

Gearbox Software dotrzymało słowa i w Battleborn zagramy już na początku roku. Twórcy pojawili się w Kolonii, gdzie prezentują tytuł, a my możemy zerknąć na nowy, efektowny zwiastun. Nadciąga kolejna kolorowa strzelanka. 

Kolejny kooperacyjny tytuł nastawiony na sieciową zabawę zadebiutuje na rynku już 9 lutego. Twórcy dotrzymali słowa i gra zadebiutuje na samym początku 2016 roku. W tej sytuacji możemy szykować się na wariację Borderlandsów, w której wypróbujemy aż 25 bohaterów.

Studio Gearbox Software przygotowało kampanię, którą możemy przechodzić z kumplami lub w pojedynkę. Zmagania da się kontynuować na podzielonym ekranie, więc tytułem powinni zainteresować się sympatycy takiej rozgrywki.

W grze pojawią się oczywiście również tryby nastawione na zmagania w Sieci – Battleborn pozwoli śmiałkom również brać udział w zmaganiach typu MOBA, w których dwie pięcioosobowe formacje będą walczyć o dominację na mapie.

Dzisiaj możemy zerknąć na zwiastun przepełniony dynamiczną akcją... Jestem pewien, że gra znajdzie wielu sympatyków, którzy wyczekują na trzecią odsłonę serii Borderlands. 

Źródło: Twitter.com

Tagi: 2K Games battleborn data premiery Gearbox Software