Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 05.08.2015 20:01
Poznajcie dom Węża - 30 minut rozgrywki z Metal Gear Solid V: The Phantom Pain
2124V

Poznajcie dom Węża - 30 minut rozgrywki z Metal Gear Solid V: The Phantom Pain

Sympatycy Węża obecni? Długo czekaliśmy na nowy gameplay z The Phantom Pain, ale właśnie Konami opublikowało film, który na pewno się Wam spodoba. Japończycy zapowiadali tę prezentację jeszcze przed imprezą w Kolonii. 

Konami zapowiedziało na początku tygodnia, że zamierza przedstawić w Kolonii dwa materiały. Pierwszy mogliśmy zobaczyć z samego rana – koniec pewnej ery w ciekawy sposób podsumowuje aktualną sytuację Hideo Kojimy.

Natomiast właśnie teraz pojawił się gameplay, na którym możecie zerknąć na bazą głównego bohatera. Mother Base pozwoli nam przygotować się do kolejnych zadań, więc deweloperzy umożliwią nam pełną personalizację tego miejsca. Twórcy przedstawiają również informacje na temat infiltracji miejscówek innych graczy z całego świata.

Teraz nie pozostaje nam nic innego jak wyczekiwać na premierę. Dzieło Kojimy trafi na półki sklepowe na całym świecie 1 września. Gra debiutuje jednocześnie na wszystkich zapowiedzianych wcześniej platformach.

Warto na zakończenie wspomnieć, że Konami niedawno poinformowało o opóźnieniu Metal Gear Online 3. Więcej informacji na ten temat znajdziecie tutaj. 

Źródło: Twitter.com

Tagi: gameplay gamescom 2015 Konami Metal Gear Solid V: The Phantom Pain