Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 05.08.2015 16:46
Bungie pracuje nad przeniesieniem Destiny na PC-ty?
684V

Bungie pracuje nad przeniesieniem Destiny na PC-ty?

Plotki o Destiny w wersji na PC-tach pojawiają się od wielu miesięcy, ale deweloperzy wciąż nie chcą skomentować sytuacji. Jednak najwidoczniej coś jest na rzeczy, ponieważ studio szuka testerów sympatyzujących w komputerach osobistych.

Destiny w ubiegłym roku zadebiutowało na PlayStation 4, PlayStation 3, Xboksach One oraz Xboksach 360 i już w dniu premiery pojawiły się domniemania o wersji na PC-ty. Twórcy od początku nie komentują sytuacji, ale właśnie rozpoczęli poszukiwanie nowych pracowników.

Bungie potrzebuje „testerów kompatybilności wersji PC”, ale oczywiście w informacji nie znajdziemy dokładnych szczegółów na temat stanowiska. Na witrynie amerykańskiej korporacji pojawia się jedynie adnotacja, że pracownik będzie zajmować się dokładnymi szczegółami na temat specyfikacji blaszaków oraz współpracy urządzeń na różnych systemach.

Zaintrygowani? Trudno powiedzieć, czy Bungie przygotowuje już [gar]Destiny[/gra] w wersji na komputery osobiste, ale grą pewnie zainteresuje się wielu śmiałków.

Pojawiają się również plotki, według których amerykańskie studio skupia się już na Destiny 2 i tytuł trafi na PlayStation 4, Xboksy One i właśnie PC-ty.

Na zakończenie warto przypomnieć oficjalne stanowisko Bungie na temat przeniesienia Destiny na blaszaki: „nigdy nie mów nigdy”.

Źródło: http://www.vg247.com/2015/08/05/bungie-hiring-pc-specialists-to-work-on-something/

Tagi: Activision Bungie destiny Plotka