Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.08.2015 13:10
Techland dalej rozwija Dying Light - aktualizacja narzędzi moderskich
423V

Techland dalej rozwija Dying Light - aktualizacja narzędzi moderskich

Twórcy z Wrocławia niedawno zapowiedzieli wielkie rozszerzenie do Dying Light, dzięki któremu gracze zapoznają się z nowym terenem. Studio postanowili również docenić sympatyków modyfikacji, którzy będą mogli w lepszy sposób tworzyć swoje wielkie lokacje. 

Techland zdecydował się ulepszyć narzędzia deweloperskie i przedstawiciele studia przygotowali nowe funkcje. Wkrótce fani tworzenia będą mogli przygotowywać i edytować tereny oraz otrzymają wsparcie dla importu własnoręcznie stworzonych modeli!

Nowości sprawią, że sympatycy konstruowania modów stworzą potężniejsze lokacje. Autorzy potwierdzili, że postanowili rozszerzyć narzędzia z powodu wielkiej popularności Developer Tools na platformie Steam.

Jednocześnie firma zapowiedziała drugą edycję konkursu „Beyong Dying Light”. To specjalna inicjatywa przygotowana przez Techland oraz Alienware. Gracze mogą tworzyć mapy z wykorzystaniem Dying Light Developer Tools (dostępne za darmo na Steam), a najlepsza praca zostanie nagrodzona Alienware Alpha i7 i plecakiem wypełniony gadżetami.

Więcej informacji na temat inicjatywy znajdziecie tutaj. Konkurs trwa do 31 sierpnia. Jeśli jesteście zainteresowani narzędziami Techlandu – zerknijcie na specjalne poradniki przygotowane przez deweloperów. 

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Dying Light mody Techland