Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.08.2015 12:45
Widzisz i chcesz grać - nowy fragment rozgrywki z Halo 5: Guardians!
760V

Widzisz i chcesz grać - nowy fragment rozgrywki z Halo 5: Guardians!

Do premiery Halo 5: Guardians pozostało jeszcze wiele czasu, ale przedstawiciele 343 Industries na pewno pojawią się dzisiaj na konferencji Microsoftu z okazji gamaescomu. Przed wielką prezentacją otrzymaliśmy 2 minutowy fragment rozgrywki, który w wyśmienity sposób przedstawia produkcję. 

Graliście w betę Halo 5: Guardians i z przyjemnością eliminowaliście przeciwników? To na pewno docenicie poniższy materiał. 343 Industries wrzuciło do Sieci małą prezentację rozgrywki, która wygląda świetnie.

Najnowsza opowieść Master Chiefa zadebiutuje na rynku już pod koniec października i wierni fani tego uniwersum powinni przygotować się na kawał przyjemnej rozgrywki. Autorzy przygotowują wielką, kooperacyjną historię, a w dodatku jak zawsze zmierzymy się z innymi zawodnikami w sieciowych starciach.

Dzisiaj możemy zerknąć na krótki ale za to bardzo intensywny fragment rozgrywki – twórcy opublikowali kompilacje efektownych strzałów oraz dobrego wykorzystywania umiejętności.

Halo 5: Guardians pewnie nie zabraknie na dzisiejszej konferencji Microsoftu. Jeśli chcecie śledzić wydarzenie z nami oraz wygrać tytuł 343 Industries, zerknijcie tutaj! 

Źródło: YouTube.com

Tagi: 343 Industries gameplay gamescom 2015 Halo 5: Guardians Microsoft