Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 03.08.2015 18:53
Przygotujcie się na sporo wieści i materiałów ze Scalebound
660V

Przygotujcie się na sporo wieści i materiałów ze Scalebound

Platinum Games już w tym tygodniu przedstawi wiele informacji ze swojego nadchodzącego hitu, jednak nie musicie się obawiać, że wieści od Japończyków zostaną opublikowane wyłącznie na konferencji Microsoftu. Twórcy zaprezentują rozgrywkę na dodatkowych pokazach. 

Platinum Games zapowiedziało Scalebound na E3 2014, ale od tego czasu nie otrzymaliśmy wielu informacji na temat produkcji. Firma opublikowała jeden zwiastun i poinformowała śmiałków, że „najlepsze dopiero przed nami”.

Możemy mieć pewność, że pierwsze gorące szczegóły z projektu usłyszymy na jutrzejszej konferencji Microsoftu. Phil Spencer potwierdził, że zerkniemy również na premierowy fragment rozgrywki.

Japończycy potrzebują jednak zdecydowanie więcej czasu na zaprezentowanie swojego dzieła, więc dogadali się z redakcją IGN. Scalebound został „grą sierpnia” i już wkrótce dziennikarze będą mogli zaprezentować nam projekt.

Redakcja zapowiedziała, że w przeciągu najbliższych czterech tygodni zostanie ogłoszone „kilkanaście ekskluzywnych funkcji” i zerkniemy na kilka filmów. Pierwsze smakołyki otrzymamy już jutro – po konferencji amerykańskiej korporacji odbędzie się specjalny pokaz z serii „IGN First”.

Jest to na pewno świetna informacja dla sympatyków smoków, którzy od dawna czekają na jakiekolwiek wieści o Scalebound

Źródło: http://uk.ign.com/articles/2015/08/03/scalebound-everything-you-need-to-know-ign-first

Tagi: gamescom 2015 Microsoft Platinum Games scalebound Xbox One