Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 03.08.2015 15:28
Kupując Gears of War: Ultimate Edition otrzymamy całą serię Gears of War na Xboksa One!
1641V

Kupując Gears of War: Ultimate Edition otrzymamy całą serię Gears of War na Xboksa One!

Dopiero jutro rozpocznie się gamescom 2015, a już teraz otrzymaliśmy prawdziwą bombę. Microsoft zapowiedział, że zainteresowani nabywcy Gears of War: Ultimate Edition otrzymają za darmo pozostałe odsłony serii! 

Amerykańska korporacja nie żartuje i nie zamierza oszczędzać na swoich największych hitach. Wszyscy gracze, którzy kupią Gears of War: Ultimate Edition do końca roku otrzymają za darmo:

Tytuły trafią do śmiałków dzięki wstecznej kompatybilności i jest to w moim odczuciu prawdziwa bomba! Po co wyciągać dodatkową kasę od graczy, jak można im zrobić ładny pakiecik w wyjątkowej cenie?

Warto na pewno w tym miejscu wspomnieć, że Gears of War: Ultimate Edition można nabyć w wyjątkowej cenie 137,99 zł!

Za niespełna 140 zł gracze otrzymają całą sagę Gears of War... Brzmi fenomenalnie? Ja teraz jeszcze bardziej czekam na jutrzejszą konferencję Microsoftu. Jeśli taka wiadomość została wypuszczona przed czasem, to co firma zostawiła na imprezę? 

Na zakończenie warto dodać, że już dzisiaj użytkownicy programu Xbox One Preview mogą dzięki wstecznej kompatybilności zapoznać się z Gears of War oraz Shadow Complex na nowej konsoli Microsoftu. 

Źródło: Twitter.com

Tagi: