Mateusz Gołąb Mateusz Gołąb 03.08.2015 10:07
Poszukiwani weterani Gravity Rush do testów "tajemniczego tytułu". Dwójka w drodze?
548V

Poszukiwani weterani Gravity Rush do testów "tajemniczego tytułu". Dwójka w drodze?

Sequel Gravity Rush zapowiedziany został dosyć nieśmiało i nie do końca oficjalnie, jeszcze podczas targów Tokyo Game Show w 2013 roku. Dopiero teraz, dwa lata później zaczyna się dziać coś ciekawego w tej kwestii.

Na razie żyjemy tylko plotkami i domysłami, że Gravity Rush 2 trafi na stacjonarną konsolę PlayStation 4. Żadnych konkretów i oficjalnych wieści. Stało się jednak coś niezwykle interesującego. Ekipa Vupoint Research odpowiedzialna za testowanie produkcji zapostowała na Reddicie ogłoszenie mówiące, że firma poszukuje doświadczonych graczy w Gravity Rush, w celach sprawdzenia bety tajemniczego projektu. Wydarzenie ma mieć miejsce w San Mateo w Californii, a każdy kto weźmie udział otrzyma 125$ wynagrodzenia.

Jeżeli mamy na PPE jakichś użytkowników ze Stanów Zjednoczonych, to może warto, żeby zainteresowali się tematem. Swoją aplikację można zgłaszać na adres mailowy [email protected] Wymagania to oczywiście znajomość gry Gravity Rush oraz odpowiedni wiek mieszczący się w przedziale od 18 do 45 lat.

Źródło: http://www.dualshockers.com/2015/08/01/research-firm-seeks-gravity-rush-testers-for-a-mysterious-beta-testing/

Tagi: beta testy ciekawe gravity rush gravity rush 2 plotka