SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 31.07.2015 20:38
Odpicowany Risen 3: Titan Lords gotowy na premierę - zobaczcie zwiastun
811V

Odpicowany Risen 3: Titan Lords gotowy na premierę - zobaczcie zwiastun

Najwierniejsi miłośnicy gier RPG już pod koniec przyszłego miesiąca będą mogli zapoznać się z odrestaurowaną wersją Risen 3: Titan Lords. Gra została ulepszona w wielu miejscach i deweloperzy wierzą, że ich projekt zadowoli posiadaczy PlayStation 4. 

Na aktualnej generacji nie brakuje dobrych gier, nie brakuje też ciekawych kotletów, ale naprawdę trudno mi wytłumaczyć wydawanie Risen 3: Titan Lords na najnowszy sprzęt Sony. Gra już na poprzedniej generacji miała sporo problemów i na dzień dzisiejszy nawet ulepszona wersja tej opowieści nie prezentuje się wybitnie dobrze.

Gra miałaby ogromną szansę w dniu premiery PlayStation 4 – gdy wszyscy narzekali na brak ciekawych gier – ale dzisiaj? Pewnie znajdą się wierni fani RPG-ów, których skusi odpicowana grafika, poprawiona płynność oraz usunięcie większości bugów.

Mam jednak wrażenie, że deweloperzy przespali swoją okazję do zaoferowania produkcji szerokiej i co ważne, wygłodniałej publiczności. Teraz projekt Piranha Bytes musi mierzyć się ze światem „po wydaniu Wiedźmina” i nie ukrywajmy, że nadchodzące RPG-i mają wysoko zawieszoną poprzeczkę.

Mimo wszystko zachęcamy do zobaczenia poniższego zwiastuna... Może się skusicie? 

Źródło: YouTube.com

Tagi: piranha bytes risen 3: titan lords trailer zwiastun