Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 31.07.2015 21:02
„Sea of Thieves będzie najlepszą grą Rare”
999V

„Sea of Thieves będzie najlepszą grą Rare”

Brytyjczycy z Rare przygotowali wiele świetnych produkcji. Studio rozpoczęło prace nad nową marką, która ma pokazać prawdziwe umiejętności deweloperów. Już teraz pojawiają się głosy, że ten projekt będzie najlepszym dziełem znanego studia. 

Rare posiada bardzo bogatą historię. Twórcy przygotowali wyjątkowe produkcje i ukoronowaniem ich działalności jest Rare Replay, które zadebiutuje na Xboksie One w przyszłym tygodniu.

Deweloperzy rozpoczęli już prace nad nowym IP. Sea of Thieves poznaliśmy na tegorocznym E3 i chociaż na więcej szczegółów o pozycji musimy jeszcze zaczekać, to przedstawiciel Microsoftu – Kudo Tsunoda – który miał okazję zobaczyć tytuł na własne oczy, jest pod wielkim wrażeniem.  

Tsunoda rozmawiał z dziennikarzem Official Xbox Magazine na temat dzieła Rare. Pracownik amerykańskiej korporacji sądzi, że będzie to najlepsze dzieło Brytyjczyków:

„Myślę, że to co zobaczymy w Sea of Thieves to krok do przodu. Jeżeli chcemy mówić o projekcie, to warto wskazać, że Rare umożliwi samoistny, pamięciowy i emocjonalny rozwój opowieści w grze. Myślę, że studio robi to naprawdę dobrze. Zamierzamy kontynuować te praktyki w przyszłości. Natomiast Sea of Thieves będzie najlepszą Rare.”

Nam trudno się odnieść do tych słów, ale Sea of Thieves w moim odczuciu ma potencjał. Lubię pozycje Rare i z niecierpliwością wyczekuję kolejnych szczegółów i materiałów z tej pozycji.

Źródło: http://www.gamespresso.com/2015/07/31/sea-of-thieves-is-the-best-game-rare-has-ever-made-claims-kudo-tsunoda/

Tagi: microsoft Rare sea of thieves xbox one