Mateusz Gołąb Mateusz Gołąb 31.07.2015 10:59
Gracze w Rocket League wpadną w ponaddźwiękowy szał!
880V

Gracze w Rocket League wpadną w ponaddźwiękowy szał!

Jeżeli jeszcze nie wyhaczyliście Rocket League, to odpalcie szybko swoje konsole. Ten niepozorny tytuł szturmem podbił serca graczy. Warto tym bardziej, że jest za darmo dla subskrybentów PS Plus. Znamy szczegóły pierwszego DLC!

Studio Psyonix pojawiło się znikąd i od razu zawojowało świat gier wideo. Rocket League niemalże z dnia na dzień stało się fenomenem na skalę światową. Założenia są proste - piłka nożna z samochodzikami. Czasem okazuje się, że to właśnie prostota jest kluczem do sukcesu. 

Pierwsze płatne DLC, które ma trafić do sprzedaży jeszcze w sierpniu nosi nazwę Supersonic Fury. Znajdziemy w nim dwa dodatkowe pojazdy - Dominus oraz Takumi. Pierwszy z nich inspirowany jest amerykańskimi muscle carami, a drugi to wyścigowy pojazd prosto z Tokijskich ulic. Ponadto otrzymamy 6 naklejek na pojazdy, 5 nowych rodzajów wykończeń oraz dwa zestawy kół. Według informacji zamieszczonych na platformie Steam - dodatek będzie kosztował 4$.

Tego samego dnia pojawi się również darmowe rozszerzenie wypełnione po brzegi nowymi trybami zabawy. Pojawi się spectator mode, tryb 1v1, 2v2, 3v3 oraz zupełna nowość - Utopia Coliseum. Dorzućmy jeszcze nowy utwór zespołu Hollywood Principle, który usłyszeć możecie w poniższym trailerze, nowe flagi, przedmioty i pełno innych drobiazgów.

Czy tylko mi się wydaje, że darmowy dodatek prezentuje się nieco bardziej atrakcyjnie od tego płatnego?

Źródło: http://www.pcgamer.com/rocket-league-getting-supersonic-fury-dlc-in-august/

Tagi: darmowe dlc dlc dodatek ps plus Rocket League rozszerzenie

Nie przegap