SKLEP
Mateusz Gołąb Mateusz Gołąb 27.07.2015 12:46
Capcom zwiastuje ponownie Dragon's Dogma Online. Mamy też małą, ale fajną informację!
427V

Capcom zwiastuje ponownie Dragon's Dogma Online. Mamy też małą, ale fajną informację!

Capocm wyraźnie wierzy w swoją najnowszą sieciową produkcję. Sprawdźcie czy nowy zwiastun przekonuje was do zanurzenia się w świecie Lestarii?

Gracze z Japonii już niebawem, bo 31 sierpnia, będą mogli wyruszyć w podróż po fantastycznym świecie, którego tajemnice odkryją w czterech 4-osobowych drużynach. Dragon's Dogma Online to takie MMO bez MMO, a pierwsze wrażenia fanów, którzy brali udział w beta testach są raczej pozytywne.

Dragon's Dogma Online to pozycja Free2Play. Znajdziemy tu rozległe miasta, z masą NPC-ów, bogatą roślinność i genialnie zaprojektowanych, gargantuicznych bydlaków - potężne bazyliszki, ziejące ogniem smoki, hydry, gryfy. Na samym starcie rozmiary świata były dorównywać tym z poprzednika, ale w miarę upływu czasu Capcom dodawał kolejne regiony poprzez aktualizacje. Finalnie wirtualne środowisko rozszerzyło się 3-krotnie. Fabuła gry jest wzbogacana w epizodycznych odstępach - kolejne "sezony" fukcjonują jako oddzielne rozdziały w scenariuszu gry.

Nie wiemy jeszcze, kiedy tytuł trafi na Zachód, ale skoro zbiera dobre opinie, to nie jest wykluczone, że doczekamy się jego premiery również w Europie.

Chwilowo Capcom jednak podrzuca nam kolejne smakołyki, które mają stanowić przystawkę i rozpalać nasz apetyt. Tym razem taką rolę pełni najnowszy zwiastun, który obejrzeć możecie poniżej.

Ciekowstka z ostatniej chwili - Dragon's Dogma Online będzie oferować cross-play pomiędzy użytkownikami wszystkich platform! Czad!

Źródło: http://www.dualshockers.com/2015/07/27/dragons-dogma-online-for-ps4-ps3-and-pc-gets-a-brand-new-trailer-from-capcom/

Tagi: capcom dragon's dogma online mmo trailer zwiastun

Elektryzujące newsy

Elektryzujące newsy
Dragon's Dogma Online
  • Platformy:  PS4   PC   PS3 
  • Data premiery - Polska: Brak planów wydawniczych
  • Nie
Miesięcznik PSX Extreme