Mateusz Gołąb Mateusz Gołąb 23.07.2015 09:59
Podróżnik może odnaleźć świetlisty cel wyprawy w Twoim pokoju!
839V

Podróżnik może odnaleźć świetlisty cel wyprawy w Twoim pokoju!

Wraz z pojawieniem się w PlayStation 4 nowej wersji gry Podróż przeznaczonej specjalnie dla najnowszej konsoli Sony, do sprzedaży trafił również piękny kolekcjonerski gadżet.

Śliczna i poruszająca produkcja autorstwa studia thatgamescompany, to tytuł który kilka lat temu skutecznie wyciskał z graczy emocje i łzy. Teraz czas przedstawić Podróż młodemu pokoleniu za sprawą konwersji na PS4. Nasza recenzja jest właśnie w drodze. Jeżeli jesteście fanami tajemniczej wyprawy, to możecie teraz upiększyć swój pokój za sprawą limitowanej i wyśmienicie prezentującej się figurki.

Wanderera zakupicie w PlayStation Gear Store. Niestety jest to niezwykle droga przyjemność. Statuetka przygotowana przez Tima Millera - artystę znanego z gadżetu do serii, takich jak Star Wars czy Władca Pierścieni, kosztuje aż 150$. Jeżeli jednak przyjrzymy się jej wykonaniu, to natychmiast dojdziemy do wniosku, że figurka ta warta jest każdych pieniędzy.

Warto się spieszyć, ponieważ do sprzedaży trafiło jedynie 1000 egzemplarzy statuetki.

Jej zdjęcie obejrzycie w naszej galerii. Czy wam również podoba się tak bardzo jak nam?

Źródło: http://www.dualshockers.com/2015/07/22/sony-celebrates-the-ps4-release-of-journey-with-new-limited-edition-collectible-statue/

Tagi: figurka Journey kolekcjonerka podróż thatgamecompany