SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 23.07.2015 20:26
Nintendo Express: Splatoon, Super Mario Maker, Star Fox, Pokemony, Monster Hunter X
1132V

Nintendo Express: Splatoon, Super Mario Maker, Star Fox, Pokemony, Monster Hunter X

Jesteście gotowi na kolejną przejażdżkę naszym wyjątkowym Expressem? Zapraszamy na świeżą dawkę informacji, zwiastunów, fragmentów rozgrywki oraz plotek z Kraju Kwitnącej Wiśni. Mamy dla Was najciekawsze wieści przygotowane przez ekipę Mariana. 

Aktualizacja eShopu

Wii U Download

 • Blocky Bot – 11 zł
 • Canvaleon – 49 zł

Wii U Virtual Console

 • Yoshi Touch & Go (DS) – 28 zł 

3DS Download

 • 3D Streets of Rage 2 – 18 zł 
 • I Love My Cats – 103 zł 
 • Mercenaries Saga 2 – 20 zł 
 • Ninja Battle Heroes – 8,2 zł

eShop Sales 3DS

 • Conception II: Children of the Seven Stars – 61 zł 
 • Monster Hunter 4 Ultimate – 123 zł 
 • Zombie Panic in Wonderland DX – 20 zł

 

 

Splatoon jedną z najgorętszych produkcji czerwca w USA

 1. Batman: Arkham Knight 
 2. The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited
 3. Lego: Jurassic World 
 4. The Witcher 3: Wild Hunt 
 5. Splatoon 

Mieszkańcy Ameryki coraz to chętniej sięgają po hity na Nintendo Wii U. Splatoon zebrał sporo pozytywnych opinii, więc mieszkańcy Stanów Zjednoczonych chętnie sięgali po tę pozycję. Gra znalazła się w piątce najlepiej sprzedających się tytułów w USA.

 

 

Nintendo reklamuje Animal Crossing: Happy Home Designer

W przyszłym tygodniu Japończycy zapoznają się z najnowszą odsłoną serii Animal Crossing, więc Nitnendo opublikowało dwie reklamy. Nietypowy projekt zapowiada się na ciekawą grę dla... Wszystkich dekoratorów wnętrz. 

 

 

Super Mario Maker musi zmierzyć  się z krytyką - tylko ręka białej kobiety?

Najnowsze dzieło z Marianem w roli głównej zapowiada się na ciekawą produkcję w tym wyjątkowym uniwersum, ale... W grze pojawia się tylko „ręka białej kobiety”. Efekt ręki na ekranie pojawia się w momencie dokładania elementów na planszę (na TV pojawia się dłoń) i ta sytuacja została ostro skrytykowana przez między innymi redaktora Bena Gilberta. Dziennikarz twierdzi, że to jawny rasizm, ponieważ gracze nie mogą zmienić między innymi płci. 

 

 

14 minut rozgrywki ze Star Fox Zero

Macie ochotę na przyjemną podróż i trochę strzelania? Zobaczcie rozgrywkę z najnowszego Star Foxa. Jest to gameplay, który pojawił się między innymi w Katowicach oraz na E3 2015. 

 

 

A co powiecie na smartfona stylizowanego na GameBoya?

Nintendo wkrótce zaprezentuje swoje pierwsze gry na smarfony, więc w Sieci pojawiają się najróżniejsze propozycje specjalnych urządzeń. Ten Smart Boy w moim odczuciu wygląda świetnie. A Wy jak oceniacie koncept? 

 

 

Wielki sukces filmu Pokémon the Movie: Hoopa and the Clash of Ages

Mieszkańcy Kraju Kwitnącej Wiśni mogli już zapoznać się z filmem Pokémon the Movie: Hoopa and the Clash of Ages i najnowsza ekranizacja Pokemonów osiągnęła spory sukces. Film zobaczyło już 70 milionów Japończyków! Korporacja Pokemon ma nadzieję, że produkcja zarobi 3 miliardy jenów. 

 

 

Razer przygotuje specjalne urządzenia dla Nintendo?

Razer przygotowuje myszki, klawiatury, podkładki, słuchawki, czy też kontrolery dla graczy. Szef korporacji wspomniał niedawno na Twitterze, że jego firma rozważa przygotowanie specjalnych peryferyjnych urządzeń dla Nintendo Wii U. Dobry, gamingowy pad na pewno byłby sympatyczną wiadomością dla wszystkich sympatyków Super Smash Bros.  

 

 

Zobaczcie rozgrywkę z Monster Hunter X - znamy datę premiery w Japonii

Monster Hunter X trafi do Japończyków już 28 listopada. Twórcy potwierdzili, że posiadając zapis rozgrywki z Monster Hunter 4 Ultimate otrzymamy dostęp do specjalnych bonusów. Zainteresowani grą? To oglądajcie fragment rozgrywki!  

 

 

Poznajcie nowego Pokemona!

Korporacja Pokemon zapowiedziała, że już w piątek w Pokémon Omega Ruby oraz Pokémon Alpha Sapphire pojawi się nowy Pokemon. Zobaczcie pełną prezentację. 

 

 

Piękny zestaw z wybitnym amiibo – Super Mario Maker

Czekacie na Super Mario Maker? Zobaczcie specjalne zestawy przygotowane przez Nintendo. W limitowanej edycji oraz bundle packu z Wii U pojawi się wyśmienita figurka Mariana! 

 

 

W tym tygodniu napisaliśmy następujące informacje:

Tagi: 3ds eshop nintendo nintendo ekspress wii u