Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 22.07.2015 17:31
CI Games o Lords of the Fallen 2 - więcej fabuły, ale bez Tomasza Gopa
873V

CI Games o Lords of the Fallen 2 - więcej fabuły, ale bez Tomasza Gopa

Na kontynuację Lords of the Fallen jeszcze sobie zaczekamy, ale prezes CI Games postanowił przybliżyć nam produkcję. Deweloperzy zamierzają skupić się w mocniejszy sposób na historii, a przy tytule nie będzie już pracował Tomasz Gop. 

 Lords of the Fallen osiągnęło sporo sukces. Gra została ciepło przyjęta przez dziennikarzy oraz graczy na całym świecie. Nie jest to idealna produkcja, ale Polacy pokazali, że potrafią stworzyć wymagającego RPG-a w ciekawym świecie.

Marek Tymiński w rozmowie z dziennikarzem ISBNews podkreślił, że w kontynuacji ważniejszym elementem będzie historia. Autorzy zamierzają poszerzyć grono odbiorców i jednocześnie opowiedzieć nam rozbudowaną fabułę:

"Chcemy poszerzyć grono odbiorców tego tytułu. Dlatego w drugiej części stawiamy na rozbudowaną fabułę. Zdajemy sobie sprawę, że w pierwszej części mogłoby być z tym lepiej, więc atutem kontynuacji tego tytułu ma być m.in. 'story', a także rozbudowany system walki. Chcemy tym wnieść powiew świeżości w gry RPG."

Prace nad pozycją rozpoczną się w IV kwartale roku, ale już teraz możemy mieć pewność, że Tomasz Gop nie zajmie się tą pozycją. Tymiński poinformował, że pojawiły się rozbieżności w wizji produkcji i postanowiono zatrudnić do pracy innych ludzi.

Dyrektorem kreatywnym Lords of the Fallen 2 został Paul Robinson, a scenariuszem zajmie się Jess Lebouw, były producent Guild Wars.

Źródło: http://wyborcza.biz/biznes/1,100969,18405153,ci-games-rozpocznie-produkcje-lords-of-the-fallen-2-w-iv-kwartale.html

Tagi: CI Games lords of the fallen Lords of the Fallen 2 Marek Tymiński tomasz gop