SKLEP
Mateusz Gołąb Mateusz Gołąb 20.07.2015 11:26
Znacie Skyblivion? Tak, gracze przenoszą świat Obliviona do Skyrima
2731V

Znacie Skyblivion? Tak, gracze przenoszą świat Obliviona do Skyrima

Z pewnością kojarzycie projekt Skywind, którego twórcy starają się przeportować Morrowinda na zupełnie nowy silnik. Druga, niezależna ekipa śmiałków robi podobnie z krainami The Elfer Scrolls IV.

Jeżeli jesteście fanami przemierzania Shivering Isles i Cyrodil, ale nie możecie już znieść przestarzałego silnika, to być może niebawem będziecie mieli okazję do powrotu w swoje ukochane okolice. Zespół fanów gry The Elder Scrolls IV: Oblivion przenosi właśnie grę na fundamenty Skyrima, dzięki czemu przygoda stanie się bardziej przystępna dla współczesnego gracza. Projekt Skyblivion to nie tylko przeklejone i nieco odświeżone miejscówki, ale pełen port obejmujący większość misji z oryginału.

Przynajmniej takie są wstępne założenia, bo do ukończenia prac jeszcze daleka droga. Postępy możecie śledzić na oficjalnym forum projektu. Trzeba przyznać, że zespół odpowiedzialny za konwersję odwala kawał dobrej roboty, bo lokacje znane z oryginału są wyjątkowo dobrze odwzorowane. 

Poniżej możecie obejrzeć nagranie prezentujące stare miejscówki na nowym silniku. Muszę przyznać, że trochę stęskniłem się za Imperial City.

Źródło: http://www.destructoid.com/43-minutes-of-the-oblivion-to-skyrim-port-skyblivion-296316.phtml?utm_source=dlvr.it&utm_medium=facebook

Tagi: elder scrolls v: skyrim konwersja mody modyfikacje Oblivion port

Elektryzujące newsy

Elektryzujące newsy
The Elder Scrolls IV: Oblivion
  • Platformy:  PC   PS3   X360 
  • Data premiery - Polska: 03.11.2006
  • Nie
  • od lat 16 przemoc
Miesięcznik PSX Extreme