Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.07.2015 19:57
Tearaway rośnie na PlayStation 4 - zobaczcie nowości z wersji Unfolded
606V

Tearaway rośnie na PlayStation 4 - zobaczcie nowości z wersji Unfolded

W połowie września na PlayStation 4 zadebiutuje jeden z najlepszych tytułów z PlayStation Vity. Posłaniec ma do wykonania kolejną misję, a w odpicowanej wersji będzie mógł korzystać z nowych zabawek. Sprawdźcie najnowszy gameplay z Tearaway, który przedstawia nowości. 

PlayStation Vita umożliwiła twórcom z Media Molecule zaimplementować do Tearaway wiele ciekawych rozwiązań. Poznając historię wykorzystywaliśmy w zasadzie wszystkie nowinki urządzenia Sony – dotykowy ekran, tylni panel, czy też mikrofon.

Deweloperzy przygotowując edycję na PlayStation 4 musieli zmienić wiele elementów rozgrywki w taki sposób, abyśmy z przyjemnością mogli poznawać historię z DualShockiem 4 w dłoni.

Ekipa PlayStation Access miała możliwość zapoznania się z grą i postanowiła zaprezentować wszelkie ulepszenia. Na wstępie warto na pewno wspomnieć o ładniejszej grafice – tytuł już w wersji na PS Vitę wyglądał świetnie i na dużej konsoli pozytywne wrażenie pozostało.

Touchpad kontrolera Sony pozwala malować i jak zobaczycie poniżej wszystko działa bardzo dobrze. Kontroler pozwala również kontrolować wiatr i w niektórych fragmentach opowieści wywołać prawdziwą burzę. Pad jest również wykorzystywany do wykonywania zdjęć.

Źródło: YouTube.com

Tagi: