SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.07.2015 18:03
Nadjedzie nowa gra z serii FlatOut - na PlayStation 4, Xboksy One i PC-ty
745V

Nadjedzie nowa gra z serii FlatOut - na PlayStation 4, Xboksy One i PC-ty

Zainteresowani wyścigami w klimacie destrukcji, chaosu oraz dopalaczy? To na pewno ucieszy Was zapowiedź nowej odsłony serii FlatOut (2016). Gra zmierza na konsole aktualnej generacji oraz komputery osobiste.

Od ostatniej odsłony FlatOut minęły już 4 lata, ale Strategy First chce zaprezentować nowym graczom wyjątkowe atrakcje w pięknych samochodach.

Na dzień dzisiejszy nie otrzymaliśmy za wielu informacji. Możemy spodziewać się szybkich wyścigów, efektownego niszczenia pojazdów i... Chaosu. Za dzieło będzie odpowiadać Kylotonn Entertainment, które aktualnie przygotowuje między innymi WRC 5.

Dyrektor Strategy First poinformował, że FlatOut (2016) jest dla jego firmy najważniejszym projektem i zadba, aby gra prezentowała oczekiwaną jakość.

W produkowaniu dzieła będą mogli uczestniczyć również gracze – twórcy chcą przygotować tytuł „od fanów dla fanów”, więc pewnie wkrótce pojawią się informacje o testach.

Niestety, nie otrzymaliśmy dzisiaj jakichkolwiek materiałów z produkcji. Można w tej sytuacji sądzić, że pozycja znajduje się w bardzo wczesnej fazie projektowania. 

Źródło: Twitter.com

Tagi: flatout Kylotonn Entertainment strategy first zapowiedź