SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.07.2015 20:30
Zaginięcie Ethana Cartera na PlayStation 4 otrzyma pełny dubbing
831V

Zaginięcie Ethana Cartera na PlayStation 4 otrzyma pełny dubbing

Wczoraj informowaliśmy naszych czytelników, że prace nad Zaginięciem Ethana Cartera na PlayStation 4 zostały zakończone. Kilku naszych czytelników nie było zadowolonych, że gra w wersji na konsolę Sony nie otrzyma dubbingu, ale pragniemy Was uspokoić. Tytuł na PS4 nie został wykastrowany. 

Od piątku wiemy, że Ethana Cartera na PlayStation 4 poszukamy już w przyszłym tygodniu. W sklepie Sony pojawiła się data premiery, cena oraz wszystkie informacje o produkcji.

W opisie produktu pojawiła się informacja, że gra otrzyma polskie napisy... Była to trochę niezrozumiała sytuacja, ponieważ tytuł w edycji na komputery osobiste posiada pełny dubbing.

Jak się okazuje nikt tutaj nie miał zamiaru kastrować projektu, a po prostu pojawiło się nieporozumienie... Adrian Chmielarz na swoim Facebooku potwierdził, że jest to tylko i wyłącznie błąd na linii twórca – wydawca i produkcja będzie zawierać pełny rodzimy dubbing.

Reasumując... Posiadacze PlayStation 4 mogą szykować się na odpicowaną (na nowym silniku) i pełnoprawną przygodę (bez kastracji)!


Tagi: