SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 06.07.2015 19:24
Zaginięcie Ethana Cartera na PlayStation 4 gotowe - autorzy przygotowali pełny remake
1313V

Zaginięcie Ethana Cartera na PlayStation 4 gotowe - autorzy przygotowali pełny remake

Pod koniec ubiegłego tygodnia poznaliśmy datę premiery Zaginięcie Ethana Cartera (The Vanishing of Ethan Carter) na PlayStation 4. Adrian Chmielarz właśnie potwierdził, że zakończono prace nad projektem. Przygotujcie się na coś więcej niż zwykły port!

Kilka minut temu na otrzymaliśmy potwierdzenie, że zakończono prace nad opowieścią Ethana Cartera na PlayStation 4. Deweloperzy przez ostatnie 3 tygodnie dopracowywali projekt, ale w końcu produkcja została zakończona! Na dowód możecie zerknąć poniżej na radosną twarz Adriana Chmielarza.

Twórca wspomniał ponadto, że w przypadku tej pozycji nie mamy do czynienia ze zwykłym przeniesieniem projektu. Studio przygotowało pełny remake i gra w wersji na PlayStation 4 będzie śmigać na silniku Unreal Engine 4. Edycja na komputery osobiste śmiga na UE3.

W tej sytuacji możemy ostrzyć ząbki na ciekawą opowieść. Gra w wersji na PC-ty zebrała sporo pozytywnych opinii i aktualna średnia ocen wynosi 82%. Tytuł oferuje wyjątkową historię w bardzo gęstym klimacie.

Jeśli nie możecie się doczekać tej przygody, to przypominamy – Ethan Carter trafi na PlayStation 4 już 15 lipca. Dzieło zostało wycenione na PlayStation Store na 71,10 zł. W wersji na sprzęt Sony pojawią się polskie napisy. 

Źródło: Twitter.com

Tagi: adrian chmielarz playstation 4 the astronauts the vanishing of ethan carter