SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 30.06.2015 20:46
Zobaczcie klimatyczny zwiastun Silence: The Whispered World 2
588V

Zobaczcie klimatyczny zwiastun Silence: The Whispered World 2

Niemieckie studio Dedalic Entertainment przygotowuje kontynuacje niezwykłej historii z 2009 roku. Silence: The Whispered World 2 zapowiada się na świetny projekt, który pozwoli zainteresowanym przeżyć niezwykłą opowieść w wyjątkowym klimacie. Zerknijcie na najnowszy trailer, który w świetny sposób wprowadza do świata gry. 

Niemcy już w ubiegłym roku zapowiedzieli tytuł, ale początkowo wspominali wyłącznie o wersji na komputery osobiste. Zainteresowanie grą jest naprawdę spore, więc postanowili jednocześnie przygotowywać wersje na konsole – projekt zadebiutuje jednocześnie na PS4, XOne i PC-tach.

W grze wcielimy się w szesnastoletniego Noah, który trafia do tajemniczego świata Silence. Bohater poszukuje swojej siostry i w pogoni za rodziną przemierza najróżniejsze lokacje, rozwiązuje zagadki i nawiązuje nowe znajomości.

Pierwowzór zadebiutował w 2010 roku i został doceniony przez wielu graczy – autorzy przygotowali ciekawą opowieść i zaoferowali przyjemną rozgrywkę na zasadach „point & click”.

Dzisiaj możemy zerknąć na zwiastun dwójki, który w moim odczuciu nie zawodzi. Deweloperzy w ciekawy sposób wprowadzają nas w uniwersum i zachęcają do wyczekiwania na produkcję. 

Źródło: YouTube.com

Tagi: