SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 30.06.2015 20:29
Akademia Ganymede podsumowuje 3 miesięczny cykl spotkań i zapowiada kolejne wydarzenia
364V

Akademia Ganymede podsumowuje 3 miesięczny cykl spotkań i zapowiada kolejne wydarzenia

Od kilku tygodni regularnie wspominamy na PPE o Akademii Ganymede. Nadszedł czas skromnego podsumowania i zapowiedzi nadchodzących atrakcji. Twórcy gier z Krakowa mogą przygotować się na kolejne wydarzenia.   

Słyszeliście o Akademii Ganymede? Od kilku miesięcy działają non-profit na krakowskim podwórku. W każdy czwartek, od marca do końca czerwca, uczyli jak robić i sprzedawać gry. Zapowiadają, że po wakacjach wracają z nowymi warsztatami i pomysłami.

Projekt Akademii Ganymede skierowany był do wszystkich zainteresowanych pracą w gamedevie oraz niezależnych twórców gier. Trzymiesięczny cykl spotkań dzielił się na 3 moduły skupione wokół technologii, designu i biznesu. Na warsztatach łącznie 562 uczestników spędziło 10 godzin, wyświetlono im w tym czasie 244 slajdy.

To kolejna na mapie Krakowa inicjatywa skierowana do twórców gier a stoi za nią największa polska firma robiąca gry społecznościowe. Ganymede poszukuje do swojego kolejnego projektu osób z pasją, którzy chcą podzielić się swoją wiedzą na temat tworzenia gier. Osoby zainteresowane mogą zgłosić swój temat prezentacji na:

marketing -at- ganymede dot eu
.

Partnerem medialnym tego wydarzenia został magazyn PSX Extreme oraz Dziennik Internautów.

Tagi: akademia ganymede informacja prasowa tworzenie gier