Kuba Kleszcz Kuba Kleszcz 27.06.2015 11:00
Capcom ma w planach skupienie się na PS4; los Devil May Cry nieznany
847V

Capcom ma w planach skupienie się na PS4; los Devil May Cry nieznany

Hiroyuki Kobayashi w wywiadzie dla japońskiego bloga PlayStation opowiedział nieco o przyszłości studia i zdradził, że dalszy kierunek serii Devil May Cry stoi pod znakiem zapytania.

Głównym zagadnieniem wywiadu udzielonemu PlayStation przez Japończyka było promowanie niedawno wydanego remastera Devil May Cry 4. Rozmówca zszedł jednak z tematu mówiąc co nieco o przyszłości studia oraz samej serii:

Jeżeli chodzi o serię DMC, nic nie zostało postanowione. Grupa fanów czekających na DMC4 Special Edition z okazji siódmej rocznicy okazała się być bardzo liczna. Odzew core'owych fanów jest i chcemy z nimi na przyszłość pozostać w stałym kontakcie.

Natomiast mówiąc o sprzęcie, DMC, Sengoku Basara i Resident Evil będą wydawane na PS4. Na E3 zapowiedziano wiele urokliwych produkcji, Mamy nadzieję na stabilne wydawanie gier na PS4.

Wygląda na to, że przypudrowane Devil May Cry 4 Capcom uważa za sukces, jednak czy zwiastuje to rozwój serii, czy tylko umacnia przekonanie deweloperów o opłacalności odgrzewania starych gier?

Źródło: http://www.dualshockers.com/2015/06/26/capcom-hopes-to-steadily-develop-for-ps4-from-now-on-future-of-devil-may-cry-series-undecided/

Tagi: capcom devil may cry hiroyuki kobayashi

Nie przegap