Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 23.06.2015 17:15
Nowe szczegóły z Final Fantasy VII Remake - nowy system, stare postacie
2004V

Nowe szczegóły z Final Fantasy VII Remake - nowy system, stare postacie

Napływają do nas kolejne konkretne informacje z Final Fantasy VII Remake. Deweloperzy mają plan na projekt i chcą nam zaoferować kilka interesujących innowacji.

Reżyser produkcji – Tetsuya Nomura – rozmawiał z dziennikarzem Famitsu i zdradził kilka nowych informacji. W grze nie pojawią się nowi bohaterowie, a studio odpowiedzialne za projekt ma zamiar „urzeczywistnić produkcję”:

„Nie będzie nowych bohaterów. Natomiast pod względem graficznym staramy się dopasować pozycję do dzisiejszych standardów i ją jednocześnie urzeczywistnić.”

Twórca dodał, że zaprezentowany zwiastun ukazuje w pewien sposób produkcję, choć deweloperzy zamierzają jeszcze podciągnąć grafikę.

W temacie ekskluzywności nadal nie usłyszeliśmy nic nowego. Nomura wspomniał, że gra zadebiutuje w pierwszej kolejności na PlayStation 4, a pozostałe platformy nie zostały aktualnie wybrane:

„Pewne jest, że w grę zagracie na początku na PlayStation 4. Jeżeli chodzi o inne platformy, to jeszcze nie podjęliśmy decyzji.”

Na zakończenie reżyser powiedział, że w grze zobaczmy zmianę w mechanice rozgrywki, ale na konkrety przyjdzie jeszcze czas:

„Nie mogę wchodzić w szczegóły, ale zmieniamy system rozgrywki na bardziej realistyczny.”

Co Wy na to? Miejmy nadzieję, że autorzy nie przesadzą ze zmianami i otrzymamy „starą, dobrą siódemkę”. 

Źródło: http://www.videogamer.com/ps4/final_fantasy_vii_remake/news/final_fantasy_vii_remake_wont_include_new_characters.html

Tagi: