Dawid Traczykowski Dawid Traczykowski 31.03.2010 16:09
Więcej informacji o DLC do Dante's Inferno
601V

Więcej informacji o DLC do Dante's Inferno

Najnowszy dodatek do Dante's Inferno - Trials of St. Lucia - wyjdzie 29 kwietnia i będzie kosztował 800 MP/10 $. Mamy dla Was świeże informacje o nowościach w grze.

xxxxx

 

Przede wszystkim autorzy oddadzą nam do dyspozycji nową grywalną postać - Świętą Lucię z Surakuz. Lucia będzie miała swoje unikalne ciosy oraz możliwość latania. Będziemy nią mogli sterować w tytułowych próbach (wyzwaniach), gdzie w tandemie z drugim graczem stawimy czoła nowym niebezpieczeństwom. Prawdopodobnie wyzwania będą wyglądać podobnie do tych z końca gry właściwej (czyli do złudzenia przypominać Challange of the... z God of War). Niestety co-op będzie dostępny tylko za pośrednictwem Sieci, nie pogramy z siedzącym obok graczem po lokalu. Oczywiście rekordy będą zapisywane w rankingu, aby każdy użytkownik Xbox Live/PSN mógł zobaczyć, jak prezentuje się na tle innych. Oprócz tego dostaniemy edytor wyzwań, w którym sami stworzymy areny, dodamy preciwników, pułapki, przeszkody itd. Twórcy również otrzymają swój ranking, bowiem każdy będzie mógł ocenić (w skali od 1 do 5) pracę innych użytkowników.

 

Za tę cenę dodatek wydaje się niezłym interesem. Biorąc jednak pod uwagę wcześniejsze DLC do Dante's Inferno (400 MP za jakieś 10 minut gry), jestem pełen obaw, czy Visceral nie będzie nam serwować co kilka tygodni zestawu badziewnych wyzwań, byle tylko nabić sobie kieszeń. A Wy co o tym sądzicie?

Tagi: Dante's Inferno Electronic Arts trials of st. lucia Visceral Games