Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 01.06.2015 19:30
Technologiczna rzeź zombiaków - zobaczcie zwiastun DLC do Call of Duty: Advanced Warfare
882V

Technologiczna rzeź zombiaków - zobaczcie zwiastun DLC do Call of Duty: Advanced Warfare

Już jutro zadebiutuje na rynku kolejne rozszerzenie do Call of Duty: Advanced Warfare. Deweloperzy postanowili wprowadzić zainteresowanych w rozszerzenie i wrzucili do Sieci bardzo przyjemny trailer. Starcia z biegającymi trupami zostaną upiększone nowymi zabawkami. 

Kolejny rozdział opowieści o Exo-Zombiakach zapowiada się bardzo ciekawie. W towarzystwie „ocalałych” pojawi się nowa persona, w którą wcieli się Bruce Campbell. Aktor wskoczy w buty kapitana Lennoxa i zastąpi Oza (John Malkovich).

 Jak zawsze zainteresowani będą mogli również wskoczyć na cztery nowe mapy (Parliament, Kremlin, Compound oraz Skyrise), wśród których pojawi się odpicowana wersja Highrise (Modern Warfare 2).

Twórcy nie zapominają również o nowych zabawkach, ale aktualnie nie otrzymaliśmy dokładnych informacji na temat nowych broni. Jak zawsze możemy spodziewać się przynajmniej dwóch nowych karabinów.

Warto wspomnieć, że nowe miejscówki będą wykorzystywać umiejętność Exo Grapple, więc sympatycy widowiskowych pojedynków mogą przygotować się na ciekawe starcia. 

Dodatek już jutro zadebiutuje na konsolach Microsoftu. W późniejszym terminie Carrier trafi również na pozostałe platformy. 

Źródło: Twitter.com

Tagi: Activision call of duty: advanced warfare Sledgehammer Games trailer zwiastun