Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 28.05.2015 20:04
Twórcy Transformersów pomagają Bungie przy pracach nad Destiny?
630V

Twórcy Transformersów pomagają Bungie przy pracach nad Destiny?

High Moon Studios to znana ekipa, która w latach 2010-2012 przygotowała trzy pozycje osadzone w uniwersum Transformersów. Deweloperzy w ostatnim czasie skupiali się głównie na Call of Duty: Advanced Warfare, ale bardzo możliwe, że od pewnego czasu ekipa pomaga Bungie! 

High Moon Studios pomogło Sledgehammer Games w pracach nad Call of Duty: Advanced Warfare – ekipa zajęła się wersją na PlayStation 3 i Xboksa 360. Zespół w ostatnich latach nabrał sporo doświadczenia i prawdopodobnie Activision wyznaczyło formację do prac nad Destiny.

Na witrynie studia pojawiła się oferta pracy – twórcy poszukują utalentowanych deweloperów, którzy pomogą im w rozwoju marki Destiny. Jest to w zasadzie jednoznaczne stwierdzenie, ale co ciekawe, Activison odmówiło komentarza do tej sytuacji.

Duże ekipy są często wspomagane przez mniejsze formacje, ale w 90% przypadkach nie jest to wielką tajemnicą. Co może być powodem tej sytuacji? W Sieci pojawiają się domniemania, że Activision nie jest zadowolone z ostatnich wyników Destiny (słabe oceny dodatków) i właśnie ekipa High Moon Studios ma wnieść do projektu odrobinę świeżości. 

Źródło: http://uk.ign.com/articles/2015/05/28/transformers-developer-working-on-destiny

Tagi: Activision destiny high moon studios