Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 26.05.2015 07:47
Hatred gotowe do premiery; w tytuł wiele osób zagra już 29 maja!
1645V

Hatred gotowe do premiery; w tytuł wiele osób zagra już 29 maja!

Wczoraj mogliśmy zapoznać się z uzasadnieniem werdyktu klasyfikacji wiekowej PEGI dotyczącej Hatred. Dzisiaj natomiast pora na kilka ostatnich słów przed premierą od polskich twórców tej wypełnionej przemocą produkcji.

Mamy dla Was same dobre wieści. Przede wszystkim ekipa Destructive Creations obwieściła, że prace nad Hatred zostały zakończone. Nic już nie jest w stanie zagrozić pecetowej premierze gry na platformie Steam i Desura, która odbędzie się zgodnie z planem 1 czerwca.

Świetną ofertę deweloperzy przygotowali dla osób, które zdecydowały się wcześniej złożyć pre-order. Dla takich graczy kod Hatred będzie dostępny już w piątek 29 maja, trzy dni przed oficjalną premierą. Gra będzie dostępna również w polskiej wersji językowej. Hatred nie będzie dystrybuowany poprzez platformę GOG, która odmówiła sprzedaży gry.

W ostatnich słowach Destructive Creations dziękuje wszystkim za wsparcie, tysiące maili, pochwały i ogromną aktywność fanów, którzy swoimi głosami zapewnili grze obecność na Steam. Na deser kilka świeżych screenshotów (znajdziecie je w galerii poniżej).

Źródło: https://www.facebook.com/destructivecreationsteam/posts/464565250377471

Tagi: Destructive Creations hatred polska przemoc steam