Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 20.05.2015 20:03
Twórcy War Thundera przedstawiają postapokaliptyczne MMO - Crossout
1426V

Twórcy War Thundera przedstawiają postapokaliptyczne MMO - Crossout

Jeszcze w tym roku pierwsi zainteresowani będą mogli sprawdzić nową produkcję studia Gaijin Entertainment. Rosjanie zapowiedzieli nowe MMO, w którym gracze pokierują wymyślnymi pojazdami w postapokaliptycznym świecie.

Mamy tutaj sympatyków Mad Maxa? Na pewno ucieszy Was zapowiedź Crossout. W grze wcielimy się w kierowców wyjątkowo niebezpiecznych maszyn. Zadaniem graczy będzie rywalizacja z innymi śmiałkami na dużych i wyjątkowych mapach.

Twórcami tego ciekawego projektu są autorzy War Thundera i już pierwsze materiały pokazują, że autorzy nie zapominają o swoim największym hicie. Gra będzie opera o model biznesowy free-2-play.

W tytule będziemy zdobywać nowe maszyny, ulepszać je najróżniejszymi broniami, a następnie rywalizować w długich i ekscytujących starciach.  

Deweloperzy obiecują ogromne możliwości tworzenia pojazdów – na początku wszyscy rozpoczną zabawę od zwykłego łazika, ale za każdą aktywność będziemy odblokowywać nowe części, dzięki którym przygotujemy swoją śmiercionośną machinę.

Co Wy na to? Gra aktualnie znajduje się w fazie zamkniętych testów, ale zainteresowani mogą zgłosić chęć uczestnictwa w zabawie.

W galerii znajdziecie kilka screenów. 

Tagi: crossout Gaijin Entertainment war thunder zapowiedz