Mateusz Gołąb Mateusz Gołąb 19.05.2015 12:50
Banjo & Kazooie miało dostać swój własny serial animowany
908V

Banjo & Kazooie miało dostać swój własny serial animowany

Niestety nigdy nie został ukończony. A mogło z tego wyjść coś dobrego, lub wszystko mogło równie dobrze okazać się spektakularną porażką. Innego wyjścia nie było.

Informacje na ten temat zdradził Emilio Lopez - znany rysownik, który odpowiedzialny jest za projekty postaci do seriali Venture Bros., Metalocalypse i Black Dynamite. Podrzucił również dwa szkice koncepcyjne. Możemy na nich zobaczyć Banjo wraz z Kazooie oraz Mumbo Jumbo. Program miał towarzyszyć premierze gry Banjo-Kazooie: Nuts & Bolts. Niestety z jakiegoś powodu cały projekt został skasowany, choć sam Emilio bardzo chwali sobie pracę z Microsoftem.

Microsoft i Rare byli naprawdę spoko i pozwolili nam eksperymentować z naszym stylem.

 

Trochę szkoda, bo zaprezentowane obrazki wyglądają całkiem nieźle. W galerii możecie również zobaczyć obrazek (czarno-biały) przygotowany przez Adriana Barriosa oraz jeszcze jeden autorstwa Keitha Conroya, który pokolorował Lopez. Ten ostatni prezentuje zatwierdzony wygląd Banjo i w takiej formie miał on trafić na ekrany telewizorów.

Pamiętamy! A jeżeli pamiętacie i wy, to warto wesprzeć na Kickstarerze grę Yooka-Laylee - duchowego spadkobiercę serii, który przygotowywany jest zresztą przez byłych pracowników Rare.
 

Źródło: http://www.nerdspan.com/concept-art-for-proposed-banjo-kazooie-cartoon-revealed/

Tagi: Banjo-Kazooie serial serial animowany Yooka-Laylee

Nie przegap