Mateusz Gołąb Mateusz Gołąb 13.05.2015 14:17
Chcesz mieć własną zbroję Hulkbuster? Wystarczy sprzedać mieszkanie
1403V

Chcesz mieć własną zbroję Hulkbuster? Wystarczy sprzedać mieszkanie

Kolekcjonowanie figurek to całkiem fajna sprawa. Kolekcjonowanie naturalnych rozmiarów posągów, które raczej nie zmieszczą się do mieszkania już trochę mnie. No, ale jeżeli macie luźne 100 tysięcy na zbyciu...

Przypadkowo szperając w sieci po seansie Czasu Ultrona w poszukiwaniu różnorodnych Avengersowych gadżetów natrafiłem na pięknie wyglądającą replikę zbroi Hulkbuster, która służy Starkowi do uciszania zielonego potwora. Coś mi jednak nie pasowało w cenie. Jej kwota wynosi 114 000 zł. Jak się okazało wspomniana statua jest produktem naturalnych rozmiarów wykonanym z dbałością o najdrobniejsze szczegóły.

Posąg Hulkbustera ma 3 metry i aż boję się sprawdzić ile może ważyć. Chciałbym uścisnąć dłoń człowieka, który sprawi sobie coś takiego do mieszkania, albo postawi w swoim ogródku przed domem. Co ciekawe produkt dostępny jest nawet w polskim sklepie Aliensgroup. Oficjalny opis na stronie głosi:

Beast Kingdom Toys prezentuje kolekcjonerską statuetę Avengers Age of Ultron Life-Size Iron Man Mark XLIV Hulkbuster w skali 1:1 o wysokości 300 cm. Statueta wykonana z włókna szklanego, z niesamowitą ilością szczegółów, posiada łącznie 18 diod LED w oczach, dłoniach, klatce piersiowej, kolanach, na plecach. Ze względu na gabaryt, posąg jest dostarczony w sześciu kartonach na 2 paletach. Wymaga prostego złożenia. Transport liczony osobno w zależności od miejsca zamieszkania. Statueta nie kwalifikuje się do rabatu i zniżki. Tylko na zamówienie indywidualne. Wymagana przedpłata zadatku.

Wow. Ciekawe czy, zwłaszcza w polskich warunkach, znajdzie się chętny na tego typu "figurkę". W galerii znajdziecie zdjęcia tego kolosa. Jak wam się podoba?

Źródło: http://www.aliensgroup.pl/10247,avengers-age-of-ultorn-iron-man-mark-xliv-hulkbuster-statue.html

Tagi: avengers: czas ultrona ciekawe figurki